Gülşah Pansiyon

Gülşah Pansiyon

Pansiyon Hakkında : Marmaris Gülşah pansiyon 1972 yılı itibari ile konuklarına en mükemmel tatili yaşatmak için hizmette bulunmaktadır.İlçenin ilk pansiyonu olma özelliği taşımaktadır. Siz seçkin konuklar için her türlü olanağı sunmak için özveri ile çaba verilmekte olup odalarda harikulade manzaraların seyrine doyamayacağınız balkon ve çeşitli donanımlar mevcuttur. Serin sularıyla tatilin vazgeçilemeyen en önemli parçası denize ise yalnızca 50 metre uzaklıkta yer alır. Şehir merkezinde bulunmakta olan tesis istenilen yere kolaylıkla ulaşım olanağı bulunan bir noktada bulunmaktadır.

Gezip görebilme olanağı bulabileceğiniz çarşıya 600 metre uzaklıkta, masmavi denizin güzelliklerini keşif olanağı sunan günlük Marmaris tekne turları 650 metre mesafede, çakır keyif olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi barlar sokağı 850 metre mesafede yer alır.Konumu itibariyle siz değerli konuklarına zengin bir tatil aktivitesi gerçekleştirme olanağı tanımaktadır. Pansiyon’da keyifli vakitler geçirebileceğiniz televizyon salonu, dostlarınızla vakit geçirmekten keyif alabileceğiniz oturma bölümleri, internette sörf keyfi yaşayabileceğiniz bilgisayarlar ve 24 saat boyunca yudumlamaktan zevk alabileceğiniz kahve ve çay ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Gülşah Pansiyon İletişim

Faks : 0252 412 66 41
Pansiyonun Telefonu : 0252 412 66 42
Web Adresi: www.gulsahpansiyon.com
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pansiyon Adresi : Atatürk Caddesi No:52 Marmaris/Muğla
Tags: Gülşah Pansiyon, Gülşah Pansiyon Adresi, Gülşah Pansiyon Fiyatları, Gülşah Pansiyon Marmaris, Marmaris Gülşah Pansiyon, Marmaris Merkez Pansiyonlar

Gülşah Pansiyon Fotoğrafları
Gülşah Pansiyon Marmaris Marmaris Gülşah Pansiyon