Hydas Pansiyon

Hydas Pansiyon

Pansiyon Hakkında : Marmaris Hydas Pansiyon Huzurun ve sessizliğin hakim olduğu kıpırtısız denizi ile ünlü Marmaris’in Selimiye Köyü’nde (Eski ismi Kırmızı Balık Pansiyon) Bu yıl dinlenme ve tatil sezonunu sizler için açtı. Sadeliğin hakim olduğu çift kişilik odalar, Sabahın serinliğinde bahçede ağaçlar altında zengin kahvaltı, 20 metre mesafedeki plajı harika. Marmaris’teki yoğunluktan ve gürültüden kaçmak isteyenler için körfezin en güzel koyundaki Selimiye Köyü, diğer bir deyişle huzur, sessizlik ve dingin bir deniz siz değerli misafirleri bekliyor.

Hydas Pansiyon İletişim

Pansiyonun Telefonu : 0 505 316 75 62 / 61
Pansiyon Adresi : Buruncuk Mah. No:41 Selimiye / Marmaris / Muğla
İletişim E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pansiyonun Özellikleri : 1 çift kişilik yataklı oda ve 2 adet tek kişilik yataklı (iki yatak) oda, ortak banyo-tuvalet, mutfak ve balkon mevcuttur.

Tek Kişilik Yataklı Odalar

7 adet tek kişilik yataklı oda İsimleri : Fangiri, Mercan, Levrek, Pavurya, İstakoz, Lağos, Karides

Çift Kişilik Yataklı Odalar

2 adet çift kişilik yataklı oda isimleri : Yengeç, Akya

Köy Evi

Kalabalık aileler ve gruplar için:
1 çift kişilik yataklı oda ve
2 adet tek kişilik yataklı (iki yatak) oda,
ortak banyo-tuvalet,
mutfak ve balkon mevcuttur.

Pansiyona Ulaşmak için

Uçakla : Dalaman Hava Limanı – Marmaris Otogar 1.5 saat (Havaş). Marmaris – Selimiye 55 dakika (Otogarda dolmuş minübüs) veya Dalaman-Selimiye 2 saat (Taksi).

Otobüsle : Marmaris otogarıdan dolmuş veya taksi ile Selimiye’ ye gelinebilir.

Araçla : Hydas Pansiyona ulaşmak için, Marmaris’ten Datça yoluna sapılır. 18 km sonra (Değirmen Yanı geçildikten sonra) Hisarönü’nden Bozburun’a sapılır. 25 km lik yol boyunca Hisarönü, Orhaniye (Kızkumu) ve Turgut köylerini geçtikten sonra, Selimiye Köyüne giriyorsunuz. Yoldan sapmadan 500 metre gidilerek, sağda “HYDAS PANSİYON” tabelasını görürsünüz.

Arama : Hydas Apart Pansiyon, Hydas Kırmızı Balık Pansiyon, Hydas Pansiyon, Hydas Pansiyon Adresi, Hydas Pansiyon Fiyatları, Hydas Pansiyon Marmaris, Marmaris Hydas Pansiyon, Marmaris Selimiye Pansiyonları

Hydas Pansiyon Fotoğrafları
Hydas Pansiyon Marmaris Marmaris Hydas Pansiyon