Marmaris’te Günlük Turlar

Muğla Büyükşehir’e bağlı Marmaris ilçesinde yapılabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır.Doğa turları, mehtap turları,yatla mavi yolculuk turları, günlük tekne turları,safari turları, jeep turları,rafting turları, Tlos antik kent turu, Dalyan çamur banyoları turu,İztuzu plajı turu,saklıkent turu,Turunç ve İçmeler bölgesine yapılan turlar bunlardan bazılarıdır.Günlük Turlara tekbaşınıza değilde,arkadaşlarınızla yada ailenizle katılmanız daha keyifli olacaktır.

Doğa Turları : Mehtap Turları,Marmaris Jeep Safari Turu; Quad & Buggy Safari Turu,At Safari ve Rafting Turu macerayı ve doğayı sevenler için en iyi tercihtir. Rafting,At Safari ve jeep turlarına mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.Marmaris’in çevresindeki köyleri, doğal güzellikleri, koy ve plajları görme imkanı bulacaksınız.

Su Sporları Turları : Eğer su sporları seviyorsanız Dalyan Tekne Turu,Dalış Turu, Balık Tutma Turu, Rafting Turu, Koylara Tur,Su Parkları ve Yunus Parkı bu alanda en iyi alternatiflerden.

Dalyan Tekne Turu ve akşam eğlencesi için yemekli Mehtap Turu çok harika. Özellikle Dalyan Turu’na katılarak muhteşem koylarda gezinti, İztuzu plajı ,caretta carettaları görme imkanı, Dalyan çamur banyosu ve Kaunos antik kentinde harika bir gün geçirebilirsiniz.

Sağlık Turizmi Turları : Marmariste yapabileceğiniz en güzel turlar,sağlık turizmi açısından önemli olan turlardır.Bunlar Doğa,jeep,safari,mavi yolculuk ve çamur banyoları turlarıdır.Bu turlardan faydalanmanız çok yerinde bir seçim olacaktır.

Tarihi Turlar : Tlos antik kent turu,Kaunos antik kenti turu tarihi tura katılmak için harika bir fırsat.Marmaris’in en meşhur yerlerinden biri olan “Kleopatra Adası (Sedir Adası)”na da mutlaka gitmenizi tavsiye ederiz.Muhteşem bir plajı var buranın.Pamukkale’ye ve Efes’e günlük turlar ve konaklamalı olarak 2 günlük turlar düzenlenmektedir.

Köy Turları : Marmaris’in çevre köylerini görmek isterseniz “Marmaris Köy Turu”na katılabilirsiniz.Bunu At Safari ve Jeep Safari ile de yapabilirsiniz.